Fundusze Europejskie
Konferencje
Nowy Sącz. Fundusze Europejskie dla małopolskich przedsiębiorców
Termin: 2011-05-16
Sektor małych i średnich przedsiębiorstw to niezwykle ważna gałąź gospodarki, na wsparciu której w szczególny sposób zależy Zarządowi Województwa Małopolskiego. Z inicjatywy Stanisława Sorysa, Członka Zarządu Województwa, w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie odbędą się konferencje pod hasłem "Fundusze europejskie dla małopolskich przedsiębiorców".

Celem konferencji będzie przekazanie uczestnikom informacji o możliwościach uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na założenie i rozwój przedsiębiorstwa dostępnych w ramach bieżącej perspektywy finansowej. Specjalne fundusze przewidziano zarówno w Małopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym, jak również we wdrażanych przez województwo osiach priorytetowych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Ich uzupełnieniem są dotacje z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka przydzielane przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.

PROGRAM KONFERENCJI

Termin: 16 maja 2011 r. – Nowy Sącz, MCK Sokół, ul.  Długosza 3 – formularz rejestracyjny

Udział w przedsięwzięciach jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając na adres szkoleniafem@umwm.pl formularz rejestracyjny zamieszczony przy datach poszczególnych konferencji.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 12 29 90 708 i 12 29 90 745.

Źródło: fundusze.malopolska.pl